دست‌سازه‌های چوبی

دست‌سازه‌های چوبی ساخته شده از چوب طبیعی و با کیفیت بالا

دست‌سازه‌های چوبی
دست‌سازه‌های چوبی ووددن ساخته شده از چوب طبیعی و با کیفیت بالا! بیشترین این دست‌سازه‌های از سخت چوبها از جمله گردو، آزاد، بلوط، چنار، توت و ... ساخته شده است. پیش از ساخت از رطوب و خشکی چوب اطمینان حاصل شده و سپس با طرحی نو و منحصر به فرد، با نیروی فکر و دست خلق گشته است. داستان ساخت هر محصول به تصویر کشیده شده و شما می‌توانید ما را در کانال یوتیوب به آدرس youtube.com و یا آپارات به آدرس aparat.com دنبال کنید. کاتالوگ محصولات ووددن woodthen.irدسته‌بندیوبلاگکلید‌واژهصنایع دستی چوبیلوازم آشپزخانه چوبیچوب گردوچوب راشچوب آزاددست‌سازدست‌سازه‌های چوبی21555 بازدید
پانورامای کارگاه چاشمپانورامای کارگاه چاشمکارگاه دست‌سازه‌های ووددن در روستای چاشم
چوب درخت اُرسچوب درخت اُرسچوب درخت اُرس با طیف رنگ کرم روشن تا قهوه‌ای/قرمز تیره از خانواده نرم چوبان است. اما با بافت فشرده و جرم حجمی پایین، قابلیت بالایی در تاب فشار در طول را دارد.
چوب درخت گردوچوب درخت گردوچوب درخت گردو با طیف رنگ بسیار روشن تا قهوه‌ای سوخته (بسیار تیره) از گوناگونی نژادی زیادی برخوردار است. چوب گردو سخت و متراکم است.
چگونه از قطعه چوبی «ووددن» خود نگهداری کنیم!؟چگونه از قطعه چوبی «ووددن» خود نگهداری کنیم!؟بیشتر قطعات چوبی «ووددن» به صورت خام و سمباده شده (گرید ۲۴۰ و بالاتر) و بدون پوشش نگهدارنده ارائه می‌شود. در این پست با روش روغن زدن و نگهداری از قطعه چوبی «ووددن» خود آشنا می‌شوید.
اُرس یا سرو کوهیاُرس یا سرو کوهیدرختی بسیار مقاوم به سرما، گرما، کم آبی و شرایط سخت
روغن بزرک یا روغن کتانروغن بزرک یا روغن کتانروغن بزرک که از دانه های خشک و رسیدۀ گیاه کتان گرفته می شود یکی از بهترین روغن های گیاهی برای نگهداری چوب است